SİZİN FABRİKANIZ
Otel, Restaurant, Cafe ve Catering Firmaları için
 
 
 

Katkı maddesi kullanmadan, doğal, mutfak prensiplerine bağlı olarak şeflerimiz ve mühendislerimizin ortak çalışmaları ile üretilmiş, gelişmiş teknolojik testler sayesinde optimum karakteristik özellikleri standardize edilmiş ve hijyenik yöntemler ile pastörize olarak ambalajlandıktan sonra sterilizasyon sürecine tabii tutulup lezzet, kalite, doğallık, doku ve ömür gibi özellikleri sabitlenmiş yerel çorbalar, farklı ülke mutfaklarının çorbaları, ambalajlı hazır yemekler, özel yemek sosları, salata sosları, soğuk sandviç sosları, kırmızı ve beyaz et marinasyonları, biber sosları, kahvaltılık ürünler ve sürülebilir ürünler ile Otel, restaurant, cafe ve catering firmalarının maliyetlerini arttırmadan kalitelerini arttırıp standardize olmaları sağlanır. İşletmenin tüketim analizi ve şekillendirmesi sonucunda yapılan ambalajlama ile gereksiz tüketim, atık, sebze ve işleme maliyetleri azaltılır.

Şefler
 
 
 
" Aşçılar mutluluk tasarlar ve rüyaları satarlar…"
 

Butik fabrikamızda bu sözden yola çıkarak geliştirdiğimiz proje ile aşçılarımızın ellerinde olan lezzet sırlarını kendi markaları ve öz tatları ile beğenenleri ile buluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Şefin fabrikasında şefin reçetesini dünyada kimsenin mahrum kalmaması için analiz ediyoruz, beraberce hazırlıyoruz, hijyenik şartlarda üretip ambalajlıyoruz ve en sonunda şefin o enfes lezzetini katkı maddesi koymadan sterilize ederek uzun ömürlü kılıyoruz. Her zaman en güzel eserini kendi imzası ve markası ile sunabilen şefler için biz sınırlandırmalar yapmıyoruz.

Şirketler için
 
 
 

Firma ve kurumlarınız için özel olarak üretilmiş, tüm süreci şeffaflıkla gözler önüne serilmiş, doğal, katkı maddesi içermeyen, hijyenik, lezzetli ve sterilize edilmiş küçük hediyeler üretiyoruz ve bu ürünleri firmanızın etiketi altında en şık şekilde partnerlerinize sunmanızı sağlıyoruz. Unutmayın ki herkes yediği güzel bir yiyeceği hatırlar ve unutmayın ki özel olmak her zaman güzeldir.

Kurumlar için
 
 
 

Bir kurum en büyük gücünü ait olduğu yöreden alır. Yöresel gıda ürünleri en güzel tadında ancak en doğru yöntemler ile üretilirse kalır. Fabrikanızda yöreye ve geleneğe uygun olarak ürettiğimiz ürünleri adınız ve imzanız altında hediye veya pazarlama için kaliteli, lezzetli, standardize ve sterilize üretmek için size söz veriyoruz.

İnovatif Girişimciler için
 
 
 

Teknolojimizi, laboratuvarımızı, mühendislerimizi, makinelerimizi, aşçılarımızı ve şeflerimizi her zaman sizinle paylaşmak istiyoruz. Hiçbir sorun ve zahmet ile sizleri uğraştırmıyoruz ve keyifli kısımları size bırakıyoruz. Planlarınızı gerçekleştirmek için, tariflerinizi hijyenik, teknolojik ve standardize şekilde üretip sterilize şekilde dünyaya yaymak için gerekli olan imkanları size sunuyoruz ve katkısız, doğal, lezzetli, uzun ömürlü ve steril ürünlerinizin üzerine sizin için markanızı yerleştiriyoruz. Siz dünya için üretin, biz sizin için üretelim.

Söz veriyoruz
 
 
 

Her zaman ilk günkü özen ile çalışacağımıza, samimiyetimizin maddiyata bağlı kalmayacağına, kendinize ait butik bir fabrikanız olduğunu size her daim hissettireceğimize, en kaliteli, en lezzetli, doğal, katkısız , standardize ve sterilize ürünleri sizin için üreteceğimize, size farklılık ve özellik katacağımıza, bilgi ve teknik konusunda her zaman önden gideceğimize, sizin ve müşterilerinizin memnuniyeti için en iyisini yapacağımıza ve her zaman en iyisi olacağınıza söz veriyoruz.